BP1500DE GORENJE BLENDER
  • Šifra artikla: GC746233
  • Garancija: 2 godine
  • Stanje: dostupno
329,00 KM
Kupovinom proizvoda ostvarujete popust 20%. Popust traje do 31.05.2026. i obračunava se u korpi.
Osnovne specifikacije
Tip proizvoda
BLENDER
Model proizvoda
BP1500DE GORENJE BLENDER
Snaga
1500 W
Zapremina
2 L (glavna posuda)
Napon
220–240 V
Brzine
Više brzina + Puls funkcija
Dužina priključnog kabla
850 mm
Dimezije
Š: 192 mm × V: 432 mm × D: 240 mm
Težina
5.2 kg neto
Boja
Siva / srebrna
Garancija
2 godine
Opis proizvoda
Gorenje BP1500DE je snažni Power blender s 1500 W motorom i 2 L tritan posudom, dizajniran za pripremu smoothieja, juha, umaka i drobljenje leda. Ima intuitivnu LED kontrolnu ploču s više programa i puls načinom rada za precizno miksanje i odlične rezultate svaki put.