UE75U8072HUXXH 75"4K UHD LED SMART SAMSUNG TV TIZEN OS
  • Šifra artikla: SM75U8072HUXXH
  • Garancija: 2 godine
  • Stanje: dostupno
1.799,00 KM
Osnovne specifikacije
Model proizvoda
Dijagonala
75"
Rezolucija
4K UHD (3840 × 2160)
Smart
Da
Tuner
DVB-T2/C/S2
Konekcija
Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, LAN/Ethernet
Priključci
3 × HDMI, 1 × USB-A, RF antenski ulaz, CI+ slot
Audio
20 W, 2.0 kanalni zvučnici, OTS Lite, Q-Symphony
Operativni sistem
Samsung Tizen Smart TV
Dimenzije
1668.1 × 957.8 × 77 mm
Dimenzije s postoljem
1668.1 × 1007.9 × 280 mm