UE85U8072HUXXH 85"4K UHD LED SMART TV SAMSUNG TIZEN OS
  • Šifra artikla: SM85U8072HUXXH
  • Garancija: 2 godine
  • Stanje: dostupno
2.599,00 KM
Osnovne specifikacije
Model proizvoda
Dijagonala
85"
Rezolucija
3840 × 2160 (4K UHD)
Smart
Da
Tuner
DVB-T2/C/S2 digitalni tuner, Analogni tuner
Konekcija
Wi-Fi . Bluetooth . LAN / Ethernet. HDMI-CEC (Anynet+) eARC / ARC podrška
Priključci
3 × HDMI 1 × USB-A LAN priključak. RF antenski ulaz CI+ slot
Audio
20 W zvuk 2.0 kanalni sistem
Operativni sistem
Samsung One UI Tizen
Dimenzije
1889.9 × 1083.5 × 77 mm
Dimenzije s postoljem
1889.9 × 1132.8 × 326 mm