UE50M70HAUXXH 50"4K UHD MINI LED SMART TV SAMSUNG TIZEN OS
  • Šifra artikla: SM50M70HAUXXH
  • Garancija: 2 godine
  • Stanje: dostupno
949,00 KM
Osnovne specifikacije
Model proizvoda
Dijagonala
50"
Rezolucija
4K UHD (3840 × 2160)
Smart
Da
Tuner
DVB-T2/C/S2
Konekcija
Wi-Fi 5, Bluetooth 5.3, LAN/Ethernet
Priključci
3 × HDMI, 1 × USB-A, RF antenski ulaz, CI+ slot
Audio
20 W, 2.0 kanalni zvučnici, OTS Lite, Q-Symphony
Operativni sistem
Samsung Tizen Smart TV
Dimenzije
1110.8 × 643.8 × 76.4 mm
Dimenzije s postoljem
1110.8 × 696 × 199 mm